Арсенал продължава без грешка (видео)

Арсенал постигна четвърта поредна победа в група В на Лига Европа. Лондончани спечелиха с 3:0 при гостуването си на Мьолде и се класира за следващата фаза на турнира. Отборът на Микел Артета стигна до трите точки през второто полувреме с голове на Пепе, Нелсън и Балогън.

"Артилеристите" имаха предимство през първото полувреме, но до гол не се стигна. Николас Пепе частично се реваншира за глупавия червен картон, който си изкара срещу Лийдс през уикенда. Той откри резултата малко след почивката с красиво изпълнение.

Авансът на гостите бързо стана два гола след попадение на Райс Нелсън, който се възползва от подаване на Уилок. седем минути преди края влезлият като разерва Фоларин Балогън се разписа, за да направи успеха на Арсенал класически.