Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Черна гора си осигури място в по-горната група с разгром над Кипър (видео)

Черна гора записа разгромна победа с 4:0 над Кипър в лига "С", група 1 на Лигата на нациите. Домакините не оставиха никакъв шанс на своя съперник и заслужено си осигуриха място в по-горната дивизия в следващото издание на турнира, като в същото време засилиха кипърците в долната.

Черна гора реши всичко още през първото полувреме, когато вкара три попадения чрез Стеван Йоветич в 14-ата и Александър Болевич в 25-ата и 28-ата минута. Четвъртият гол бе дело на Стефан Мугоша в 60-ата минута.

Така Черна гора завърши начело в групата с 13 точки, докато Кипър остава на дъното с едва 4 спечелени точки.