Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Луис Енрике не разбрал, че отборът му играл с човек повече

Около четвърт час отборът на Испания игра с човек повече срещу Швейцария в събота вечер, но се оказа, че селекционерът на иберийците Луис Енрике не е забелязал това. В 79-ата минута Нико Елведи направи дузпа и беше отстранен за втори жълт картон. Серхио Рамос обаче пропусна наказателния удар, след което на гостите им се наложи да продължат да преследват поне равенството. Все пак в 89-ата Жерард Морено се разписа за крайното 1:1.

В интервюто си след срещата бившият треньор на Барселона се учуди на въпрос на журналист, който го попита точно за численото предимство на тима му в края. “Какъв червен картон?”, изненада се Енрике.