Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Малта запази надеждите след обрат срещу Андора

Малта запази надеждите си за първото място в група 1 на Дивизия D, след като спечели с 3:1 домакинството си на Андора. Отборът на Девис Маня изостава на две точки от лидера Фарьорски острови, който може да си осигури промоция, ако победи Латвия по-късно днес. Ако това не се случи, изкачването в горна дивизия ще бъде определено от директен сблъсък след няколко дни.

Отборът на Малта имаше проблеми през първото полувреме, след като Андора поведе още в третата минута. Защитата на домакините не се справи с центриране в наказателното поле, топката стигна до Ребес и той откри резултата.

Домакините удариха греда чрез Теума в 29-ата минута, но не успяха да изравнят до почивката. Това обаче се случи в 56-ата минута, когато Емили Гарсия си отбеляза автогол. Секунди по-късно Малта вече водеше след отличен удар с глава на Дегабриеле. В самия край Димех отбеляза трето попадение за малтийците.