Юношите на Литекс громят с 12:0

Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха разгромна победа като домакин над ФК„Севлиево“ (формат U-17) с резултат 12:0 в мач от първенството, игран на 08.11.2020 г. в гр.Ловеч.

Футболната среща започна след натиск на „оранжевите“, увенчан с два бързи гола във вратата на гостите. Гостите не успяха да отговорят на първоначалният натиск и допуснаха още три попадения до края на първото полувреме.

През второто полувреме, гостите пропиляха две положения, с които можеха да намалят резултата. До края на срещата, многобройните атаки на домакините се увенчаха със седем безответни гола, с което бе фиксиран крайният резултат 12:0. Сред голмайсторите от отбора на „оранжевите“ се отличиха Мартин Димитров с пет отбелязани гола и три асистенции, Васил Нанков с три гола, Кевин Аспарухов и Альоша Руменов с по две попадения.