Севиля обърна Краснодар от 0:2 до 3:2 (видео)

С човек по-малко на терена отборът на Севиля постигна обрат от 0:2 до 3:2 срещу руския Краснодар в двубой от група Е на Шампионската лига и се утвърди на второто място в потока, като има равен брой точки - 7, с лидера Челси. Руският тим има 1, с колкото е и френския Рен, като двата тима ще водят спора за третото място и евентуално продължаване напролет в Лига Европа.

Двубоят на "Рамон Санчес Писхуан" започна отлично за гостите, които откриха в 17-ата минута чрез Магомед Сюлейманов. В 21-ата минута реферът Феликс Брих отсъди дузпа в полза на гостите, която беше реализирана от Маркус Берг. В самия край на полувремето завърналия се в Севиля халф Иван Ракитич намали резултата.
В добавеното време обаче Севиля остана с човек по-малко, след като Хесус Навас получи червен картон за нарушение срещу Кристофър Олсон. Задачата на испанския тим изглеждаше трудна, но не така мислеше Юсеф Ен-Насири, който в рамките на три минути между 69-ата и 72-ата оформи своя дубъл и донесе успеха на андалусийците.