Муриел вдъхнови Аталанта за успех над Кротоне (видео)

Отборът на Аталанта записа успех с 2:1 като гост на Кротоне в първия мач от 6-ия кръг на Серия "А".

В началните минути на двубоя Луис Муриел се отчете с два пропуска. В 26-ата обаче той беше точен, с което откри резултата в полза на бергамаските. В 38-ата отново той удвои аванса на "нерадзурите". Само две минути по-късно Сими върна едно попадение за новака, който обаче не успя да избегне поражението на своя стадион. Така Аталанта се настани на второто място в класирането с актив от 12 точки, докато Кротоне остава закотвен на дъното само с един пункт на сметката си.