Акрапович: Не може да става и дума за подценяване, вкарахме си сами 2 гола

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович даде мнението си след равенството 2:2 с Монтана на "Лаута". Първоначално специалистът не се яви за традиционното телевизионно интервю след срещите от efbet Лига, но след това в крайна сметка говори пред медиите.

"Започнахме мача по позитивен начин и вкарахме хубав гол, но след това загубихме ритъм и самочувствието, което винаги показваме. Допуснахме противника да стане по агресивен от нас. Това е единственото, което искам да кажа на отбора, защото е много трудно да се върнеш в мача, след като си допуснал два гола, които на практика сам си си вкарал.

В последните 20-25 минути стана по-трудно за нас, не бяхме толкова концентрирани и това не беше стилът, който показваме ние. Така, че резултатът 2:2 е реален. Не може да става и дума за подценяване. Ние не сме отбор, който може да подценява някой. Ние си знаем качествата и играчите бяха много ядосани, защото дадоха всичко от себе си. В последните 25 минути не бяхме в тяхната половина, а в тяхното наказателно поле. Понякога липсва този един момент, когато един качествен играч може да реши ситуация един на един или да подаде качествено.

Ние сме единственият отбор, който не е имал подготовка. Ние излязохме от карантина и директно спечелихме Суперкупата. След това момчетата направиха много уникални неща, събрахме 23 точки и се справихме по един добър начин. Мислим да продължим по същия начин. Важно е да няма контузени играчи. Постоянно мисим за селекция и си отваряме очите за качествени играчи. В момента обаче пак са затворени границите и не е възможно нищо да се направи", каза босненецът.