Кризата във Фейенорд се задълбочава (видео)

Фейенорд допусна тежка загуба от Волфсбергер в Ротердам. Нидерландците отстъпиха с 1:4 в мач от група К на Лига Европа.

Тимът на Дик Адвокаат вече четвърти пореден мач няма победа и изглежда, че се намира в криза. Фейенорд е последен в групата с актив от една точка, докато австрийците са водачи с 4 точки.

Волфсбергер отбеляза три от головете си от дузпи. Два от тях паднаха до 13-ата минута, когато Линдл се разписа от бялата точка на два пъти. Бергхуис върна домакините в мача с гол в началото на второто полувреме, но след час игра Линдл оформи своя хеттрик. Малко по-късно Йовелич също се разписа и го направи от третата дузпа, която гостите получиха право да изпълнят.