Николай Костов разкрива стратегията на Левски за успех в дербито

Динамо (Киев) изпусна победата в Унгария (видео)

Ференцварош стигна до 2:2 в домакинството си на Динамо (Киев) в мач от група G на Шампионската лига. И за двата отбора това бе първа точка в групата, в която са още Барселона и Ювентус.

Украинците водеха с два гола на почивката и контролираха събитията на терена през първия час игра. Циганков откри от дузпа, а Де Пеня удвои аванса на гостите.

Нгуен върна Ференцварош в мача с много хубав удар в 59-ата минута. Попадението промени хода на мача и домакините поеха инициативата. Четири минути преди края на редовното време Сидорчук получи втори жълт картон и Динамо остана с 10 човека. В 90-ата минута Боли изравни, а в добавеното време унгарците можеха дори да стигнат до победата.