Желев: Всеки мач губим с 1 гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо

Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео)

Наставникът на Литекс Живко Желев даде мнението си след загубата с 1:2 от Кариана (Ерден) в последния мач от 11-ия кръг на Втора лига.

"За пореден път направихме грешки, за съжаление Кариана се възползва. Не знам на какво да отдам тия грешки, най-вероятно на младостта. От две статитични положения ни вкараха два гола, дузпата повлия, за мое съжаление двете смени, които направих, хората не се включиха добре. Не се вдигнахме след изравняването, напротив - нищо не се промени. Питате ме какво се обърка, отговарям ви, няма да коментирам какво и що. Първото полувреме доминирахме, за съжаление нямахме положения.

Второто полувреме вкарахме гол, не затворихме мача. Миналата година го правихме, вкарвахме втори и трети гол. Това ни е състоянието, трябва повече концентрация, за да печелим точки. Щом сме загубили... за позитиви ще говорим в съблекалнята. Вложиха се, тичахме, подавахме си, но това не ни стигна. Едната загуба от четирите е за Купата на България, всички загуби са с един гол разлика, липса на опит. Играем мач за мач, гледаме всеки мач да подобряваме нещата, които са ни куцали в предния. Срещу Пирин излизаме да вземем нещо", каза бившият защитник.