Киров: Все още сме далеко от добрия ни игрови ритъм

Гредите спряха ЦСКА-София! "Червените" с шести пореден мач без победа (видео и галерия)

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Николай Киров коментира равенството на своя тим с ЦСКА-София в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. Двата тима си размениха по един гол и завършиха 1:1.

“Не започнахме добре двубоя. Все още сме далеко от добрия ни игрови ритъм. Трябваше да мине малко игрово време, за да се нагодим към терена и отбора на ЦСКА. Направихме добра атака, с която поведохме, но след това ЦСКА ни натисна и ни изравни.

Имаме проблем физически и няма как да го разрешим в този сгъстен цикъл. Ще е трудно до паузата, тогава евентуално ще може да вмъкнем такъв тип тренировки. Изгубихме игрови ритъм в тази карантина.

Старанието, най-вече на състезателите, ни помага да стигаме до точки в тези мачове, но шампионатът е доста оспорван. Всеки един двубой ще е труден, при нас нещата малко се усложниха и се надявам да намерим сили да излезем от тази ситуация. През първата част не работихме добре с топка в крака. Бяхме и по-бавнички. Хубаво е, че през второто полувреме се получиха добри контраатаки, следва обаче много труден двубой с Берое и започваме да се готвим за него.

Най-важно е утре да възстановим играчите и да започнем да разузнаваме отбора на Берое и да почнем да мислим началната единайсеторка”, заяви Киров.