Луиш Кастро: Велик резултат за нас

Старши треньорът на Шахтьор (Донецк) Луиш Кастро беше изключително доволен от представянето на отбора при победата над Реал (Мадрид) като гост с 3:2 в Шампионската лига.

Разтърсеният от коронавирус Шахтьор подчини Реал Мадрид като гост (видео)
Това беше първи успех в историята за украински клуб на терена на испанския гранд.
"Велик резултат за нас. Знаехме какво можем да очакваме и според това изградихме стратегията си. Играчите изпълниха всичко абсолютно фантастично. Бяхме обединени като отбор от първата до последната минута.
Треньорът на Шахтьор се обиди на испанските журналисти
Първото полувреме беше най-доброто ни през този сезон. Създадохме положения, вкарахме три гола, а можеше да отбележим и още. През втората част също. Когато стана 3:2, трябваше да се защитаваме повече. Като цяло показахме силните си страни в тактически план и като умения", каза португалският спец Кастро.