"Екип" отличи Линдельоф и Телес при победата на Ман Юнайтед над ПСЖ

Авторитетното френско издание "Екип" посочи защитниците Виктори Линдельоф и Алекс Телес като двамата най-добри играчи в мача между Пари Сен Жермен и Манчестър Юнайтед, който английският тим спечели с 2:1.

Бруно Фернандеш даде преднина от дузпа на "червените дяволи" през първото полувреме, а Маркъс Рашфорд заби победния гол за гостите в 87-мата минута, като между двете попадения Антони Марсиал си вкара автогол, което бе и един от малкото положителни моменти за парижани в мача.

"Екип" поставя оценка от 7 по десетобалната система на Линдельоф и Телес, за когото това бе първи мач с екипа на Манчестър Юнайтед. Със същата оценка е и вратарят на "червените дяволи" Давид де Хеа, който се отличи с няколко страхотни намеси.

Оценката седем може и да не звучи като особено висока, но "Екип" се придържа към много стриктни стандарти и досега само 11 пъти играч е получавал максималната десетка, като последният с такава бе Серж Гнабри, който преди година реализира 4 гола във вратата на Тотнъм за победата на Бейерн в Лондон със 7:2.

На другия полюс "Екип" оценява представянето на играчите на френския шампион. Най-сериозни са критиките към двете зведи - Килиан Мбапе и Неймар, като редакторите на списанието определят представянето им като "неузнаваемо" и им дават оценки от 4 по десетобалната система.