Дженоа удържа нулево реми срещу Верона (видео)

Отборите на Верона и Дженоа не излъчиха победител в последния мач от 4-ия кръг на италианската Серия "А". Двубоят на "Марк Антонио Бентегоди" завърши при резултат 0:0. Гостите могат да са доволни, че не загубиха, а голяма роля за това имаше вратарят Матия Перин, който се отличи с няколко супер спасявания.

Верона бе отбрът, който повече търсеше победата. Домакините отправиха доста удари към вратата на съперника, но малко от тях носеха реална голова опасност.

В 41-ата минута Андреа Фавили пропусна добра възможност. Той стреля с глава, но вратарят Матия Перин направи блестящо спасяване.

Друго добро положение за домакините бе в 56-ата минута, когато Ебрима Коли стреля силно по земя, но отново Перин се отлчи с отлична намеса.

В 84-ата минута Перин за пореден път отказа играчите на съперника с ново прекрасно спасяване след изстрел с глава на Давиде Фараони.

След това равенство Верона се намира на 6-ото място със 7 точки. Дженоа пък заема 12-ата позиция с 4 точки, но и мач по-малко.