Армения не успя да вземе максимума от визитата си в Талин (видео)

Естония и Армения завършиха при резултат 1:1 своя сблъсък от Група С2 на Лигата на нациите. Двата отбора си отбелязаха ранни голове, като първо Камо Оганесян изведе гостите напред в осмата минута, а след това Рауно Сапинен, който имаше още две възможности през първата част, изравни в 14-ата. Това означава, че статуквото в групата не се променя по никакъв начин, тъй като и другият двубой от нея - този между Северна Македония и Грузия, завърши при същия резултат.

Арменците бяха сочени за фаворит срещу тима на Естония, който имаше само една точка в първите си три мача. Тя беше спечелена преди няколко дни след 2:2 срещу Грузия. В крайна сметка македонци и грузинци остават на първите две места, а Армения е с точка по-малко от лидерите.