Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

След нашите Унгария прегъна и Сърбия (видео)

Три дни след победата си над България Унгария записа и успех в турнира за Лигата на нациите. Тази вечер “маджарите” се наложиха с 1:0 при гостуването си на Сърбия.

В 20-ата минута гостите отбелязаха след колективна грешка в защитния вал на балканците. Сърбите имаха корнер, при който загубиха топката, а Гачинович сбърка и подаде към Конивс. Дебютантът се пребори в наказателното поле и отбеляза. До края на полувремето “маджарите” пропуснаха да удвоят преднината си, но Калмар пропусна. В 75-ата минута Влахович нямаше късмет и удари греда при опит да изравни.

Сърбите имат само една точка след първите три мача и са последните в своята група. Унгарците са с шест точки. И двата тима се класираха на финален плейоф за Евро 2020.