Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Марек със силен мач въпреки проблемите

Много силен мач изнесоха футболистите на Марек, напук на финансовите проблеми в клуба. Дупничани победиха с 2:0 гостите от Чавдар Eтрополе и удариха на три пъти гредите в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Домакините поведоха в 20-ата минута, когато от дузпа се разписа Димитър Чечев.  Резултатът стана 2:0 в 43-ата минута. Тогава  Веселин Любомиров стреля, стражът Христо Матев отрази с крак, а при добавката точен бе Димитър Панталеев.

В самото начало на второто полувреме Чечев удари гредата, малко по-късно също той направи голям пропуск, а гредите нацелиха Панталеев и Джордж Николов. Гостите пък не се предадоха и до самия край търсеха гола, но със себераздаване и подкрепа от трибуните дупничани успяха да опазят вратата си суха.

Така Марек прибави нови 3 точки към актива си, а феновете на стадиона се включиха в кампанията за подпомагане на клуба в труден момент. В класирането отборът от Дупница вече е на второ място с 23 точки . В следващия кръг дупничани гостуват на Пирин Разлог.