Латвия спря серията на Фарьорските острови, Гибралтар с историческа победа

Отборът на Фарьорските острови се размина с трета поредна победа в Лигата на нациите. В среща от група 1 на дивизия D тимът завърши 1:1 в домакинството си на Латвия, като гостите имаха повече поводи да съжаляват за изпуснатите три точки.

Срещата бе открита, като и пред двете врати имаше положения. Двата отбора си размениха по един гол в средата на първото полувреме. Икауниекс откри за гостите в 25-ата минута, но три минути по-късно Феро изравни с първия си гол за националния отбор.

Фарьорските острови продължават да са водач в групата със 7 точки, а втората позиция заема Латвия с 3 точки, спечелени от 3 равенства.

В група 2 на дивизия D Гибралтар записа втора победа като гост в историята си, след като спечели с 1:0 срещу Лихтенщайн. Единственото попадение реализира Де Бар в десетата минута. Гибралтар пропусна да увелича преднината си преди почивката, а през втората част трябваше да се справя с натиск на съперника, но Голдуин направи някои добри спасявания.