Балкан (Добринище) с първа победа пред погледа на Бандата и Боби Галчев

Първа победа за отбора на Балкан (Добринище) за новия сезон в Пиринската бундеслига. В мач от четвъртия кръг на "А" ОФГ Благоевград тимът от Добринище победи Малеш (Микрево) с 2:1 с голове на Мариан Илиев и Иван Панчев. Първата победа на отбора от родния си град за сезона изгледаха Борис Галчев и Иван Бандаловски, съобщава "Пирин Спорт". Бандата беше на гости в Добринище на бившия си съотборник в ЦСКА и националния отбор. В момента и двамата са част от Царско село. Бившият капитан на Пирин (Благоевград) и ЦСКА, заедно с Иван Топузов, възроди и стадиона, и футбола в Добринище. Разбира се, и със сериозната подкрепа на кмета Петър Галчев.