Динамо (Москва) удари Краснодар

Динамо (Москва) победи с 2:0 Краснодар в домакинството си от 10-ия кръг на руската премиер лига. Така столичани нанесоха първо поражение на своя съперник в последните 6 мача.

Диамо откри резултата в 37-ата минута, когато Себастиан Шимански отправи силен удар, вратарят спаси, но при добавката Вячеслав Грульов вкара за 1:0.

В 57-ата минута резултатът бе удвоен. Иван Ордец прати топката в предни позиции, където Даниил Лесовой се пребори с прекия си пазач и излезе очи в очи с вратаря, за да отбележи за 2:0.

Така Динамо излезе на 6-ата позиция със 17 точки в актива си. Краснорад пък падна до 8-ото място в таблицата с 15 точки.