100 години ски спорт в България

И изравнителен гол от засада не спря играчи и треньори на ЦСКА-София да атакуват съдиите (видео)

Част от играчите и спортно-техническия шаб на ЦСКА-София се нахвърли срещу реферите, ръководили гостуването им на Етър, което завърши 2:2. Здравата разправия започна секунди след последния съдийски сигнал, а реферът Владимир Вълков и неговите помощници бяха атакувани в центъра на терена. Най-деен в разправията изненадващо се оказа наставникът на червените Стамен Белчев.

Той и футболистите му имаха претенции за част от отсъжданията на съдиите, макар че изравниха в 92-ата минута след гол от засада на Ахмед Ахмедов.

Видео от въпросната ситуация с разправията може да видите в 16:25 м. и в 31:15 минута.