Тони Здравков: Направих забележка на един от младите колеги на г-н Тодоров

Наставникът на Ботев (Враца) Антони Здравков коментира равенството на своя отбор в гостуването си на Левски в мач от осмия кръг на efbet Лига. Двубоят завърши при резултат 0:0, като двата тима остават с еднакъв брой точки.

"На първо място трябва да си честитим точката. Ние първи създадохме голови положения, но и те изпуснаха едно много сериозно положение през първата част. През второто полувреме имахме ситуации, с които можехме да решим двубоя. Малко увереност ни липсваше. Още преди няколко дни казах, че Левски не е отбор за подценяване. Те изиграха добри мачове и идеята бе да затворим пространствата и да намалим възможностите им за атака.
Момчетата се себераздаваха, но се получи нервен мач, не знам защо. Явно има и такива мачове. Когато има повече увереност, ще дойде и постоянството. Всеки един мач отборът трябва да изглежда сигурен, когато владее топката. Постоянството значи класа. Нямаше никакво напрежение между мен и скамейката на Левски, просто направих забележка на един от младите колеги на г-н Тодоров", каза Здравков.