Бивш играч на Черно море вдъхнови Карабах във Варшава (видео)

Азербайджанският Карабах отново ще играе в групите на Лига Европа, след като постигна гръмка победа с 3:0 като гост на Легия насред Варшава. Сблъсъкът бе от плейофа в турнира и така Карабах заслужено продължава напред.

Интересното е, че и трите попадения за гостите паднаха през второто полувреме. Добре познатият в България от престоя си в Черно море Патрик Андраде откри резултата в 50-ата минута, след това Абдела Зубир удвои в 62-ата минута, а Филип Озобич оформи крайното 0:3 след асистенция на Андраде в 70-ата минута.

Така Карабах намери място сред отборите, които ще бъдат в групите на Лига Европа, а Легия отпада безславно от турнира.