Иван Колев: Не сме пестили сили за първенството

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев изрази разочарование, че тимът му отпадна от турнира за Купата на България, след като отстъпи с 1:2 във визитата на Спартак (Варна).

Първата изненада е факт! 18-годишен младок и Спартак (Варна) изхвърлиха Локо (Сф)

"Първото полувреме бях доволен, но второто нямаше игра, на практика съдията позволи 10 минути да играем. Непрекъснати фаулове, търкаляния, протакване и осем смени, накрая даде  четири минути продължение. Второто полувреме не се игра футбол.

Не сме пестили сили за първенството. Опитахме се да спечелим и мисля, че можехме, но Спартак постигна своето със силните си страни - борбата, високите топки. Те на практика нямаха нито едно положение, рядко стигаха до наказателното поле, но с един фаул и един корнер отбелязаха два гола, те използваха силата си.", сподели разочарованият Колев.