Геша: Показахме мъжество! Ситуацията в клуба и аз не я знам (видео)

Старши треньорът на Локомотив (Горна Оряховица) Георги Иванов - Геша изрази задоволството от победата на своя тим над Витоша (Бистрица) в мач от осмия кръг на Втора лига. Гостите от Горна Оряховица се наложиха с минималното 1:0, като според Геша това е глътка оптимизъм за състоянието на отбора.

"На този терен за разни тактически ходове много трудно може да говорим. Тук ставаше въпрос за мъжество, характер, воля. Ние показахме тези качества и дочакахме момента, в който спечелихме мача. Цяла седмица се занимавахме с неуредици около отбора. Дойдохме с 14-15 човека, включително и юноши. След като всичко е свършило добре, няма как да не бъда доволен. Нямахме и смени, ако се беше случило нещо, нямахме варианти. Владо Мирчев се справи чудесно. Адмирации за характера на отбора.
Ситуацията и аз не я знам. Отборът остана без ръководство в един момент, надявам се тази седмица да започнат да се изясняват нещата. Тази победа дава една глътка въздух малко по-оптимистично и уверено да си оправим проблемите. Купата е ясно, че няма да я вземем. Мисля, че в този мач ще се даде почивка на малкото играчи, които имаме. Днес всички играха 90 минути без смяна на този тежък терен. Противникът поосвежи отбора си, а при нас ситуацията беше до където оцелеем".