Уеска си тръгна с точка от Валенсия (видео)

Валенсия не успя да пречупи новака Уеска и двата отбора завършиха 1:1 на “Местая”. Домакините доминираха в големи периоди от първото полувреме, но без да създадат много положения.

Те поведоха с гол на Вас в 38-ата минута. Уеска обаче не е отбор, който се пречупва при първата трудност. Тимът на Мичел създаде проблеми на съперника през втората част и успя да стигне до изравняване.

След кратък период, в който вратарят на Валенсия на три пъти трябваше да се намесва, се стигна до ъглов удар в 63-ата минута. Сиовас отправи прекрасен удар с глава и не остави шансове на Доменек.

За Уеска това е втора точка от първите три мача, а днешният му съперник е с актив от 4 точки.