Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Слован с равенство срещу Жилина, Божиков не игра

Слован с  равенство срещу Жилина, Божиков не игра

Без капитана си Васил Божиков Слован (Братислава) стигна само до равенство в дербито срещу Жилина от 7-ия кръг на словашкото първенство. Срещата завърши 2:2, а всички попадения паднаха преди почивката,

Юрий Медведев даде преднина на Слован в 14-ата минута с мощен шут под гредата, но в 16-ата Давид Курминовски изравни с глава. След половин час игра Кенан Байрич от гостите си вкара автогол, но именно той донесе равенството на тима си с попадение в 40-ата минута.

В класирането Слован е втори с 13 точки, а лидер с пълен актив от 21 точки е Дунайска Стреда.