Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Хебър измъкна победа в драма на "Арена Симитли"

Хебър (Пазарджик) спечели с 3:2 гостуването си на Септември (Симитли). В герой за тима на Николай Митов се превърна централният нападател Живко Петков, който се отчете с две попадения в мрежата на домакините. Руслан Иванов откри резултата от дузпа в 25-ата минута, но скоро след това Христо Младенов от Симитли си вкара автогол за 1:1. В началото на втората част Живко Петков отново изведе гостуващия състав напред - 2:1 за Хебър. Последва изравняване, дошли след удар на Ивайло Михайлов. Така се стигна до 87-ата минута, когато Живко Петков донесе трите точки на своите. Героят на Хебър можеше да запише и хеттрик, но в една от ситуациите прати топката в гредата.