Реймс продължи напред с ранен гол

Френският Реймс се справи с тежкото си гостуване на швейцарския Сервет и с победа с 1:0 продължава напред към третия квалификационен кръг на Лига Европа. Единственото попадение в мача отбеляза Валон Бериша още в 4-ата минута. Така след седмица отборът ще спори с унгарския МОЛ Фехервар за място в плейофите на турнира.

Междувременно, шотландският Абърдийн също преодоля втория квалификационен кръг на състезанието, след като спечели визитата си на норвежкия Викинг с 2:0. Попаденията в мача отбелязаха Рос Маккрори в 45-ата минута и Райън Хеджис в 78-ата. В следващия кръг обаче тимът ще има трудната задача да преодолее Спортинг (Лисабон).