"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Херо: В 9 от 10 полувремена сме без гол, но още забелязвам бели петна

Берое дрънна закъсалия тим на Славия и се залепи плътно зад Лудогорец (видео+галерия)

Наставникът на Берое Димитър Димитров даде мнението си след успеха с 2:0 над Славия. Херо остана доволен от резултата, но изрази леки забележки към своите момчета.

"По-чистите положения си ги изтървахме. В началото имахме две на 100%, но не успяхме да ги реализираме. Влязоха други. Доволен съм като цяло, макар че имаше моменти, в които предоставихме инициативата на Славия, не знам по каква причина. За недоволство е трудно да се говори, влязоха футболисти, които не са готови още - Еривалдо и Кукула. Трябва ни повече самочувствие пред гола, надявам се да преодолеем този проблем.
Днес редувахме силни и слаби моменти, иска ми се да имаме постоянство, все още имаме бели петна в организация. Не искам да коментирам дали сме фактор, опитваме се да се надиграваме с всеки, изпуснахме някои победи, например срещу ЦСКА 1948, във футбола така се получава понякога. Трите гола ги допуснахме само в едно полувреме, останалите девет полувремена са без да допуснем гол, което говори за стабилност. Не виждам лесни отбори, тази година отборите са доста равностойни, всеки може да загуби от всеки. Черно море на Илиан играе атрактивен футбол, ще е трудно", каза опитният специалист.