Нефтохимик с равенство във втората проверка (снимки)

Нефтохимик записа победа в първата си предсезонна контрола

Мъжкият отбор на Нефтохимик 2010 (Бургас) завърши с равенство във втората контрола с украинския Епицентр-Подоляни (Хородок). Двубоят с участника в третия по сила евротурнир - Купата на претендентите, приключи при резултат 2:2 (23:25, 25:15, 25:22, 25:27) и бе изигран при затворени врати в бургаската зала „Младост“.

Вчера бургазлии победиха категорично съперника с 3:0 гейма.

Всички волейболисти получиха време за изява, с изключение на капитана на бургазлии Николай Николов и Валентин Братоев. Опитните състезатели днес почиваха.

След като поведоха с 2:1 гейма, в четвъртата част старши треньорът Николай Желязков даде почивка и на Мирослав Градинаров.

Шампионите продължават с контролите преди участието си в квалификациите на Шампионската лига - на 16 и 17 септември играят с ПСК Локомотив (Пловдив).

В следващите дни ще има още една международна контрола.