Финландия с ценен успех в Дъблин

Финландия се изкачи на второ място в група 4 на Лига B на Лигата на нациите след победа с 1:0 при гостуването на Ейре. Така България и ирландците делят последното място с по една точка.

Влезлият като резерва Фредрик Йенсен донесе победата на Финландия с попадение в 64-ата минута. Той се разписа 18 секунди, след като се появи на терена.

Тимът на Марку Каневра имаше предимство и пропусна няколко добри възможности, въпреки че и Ейре имаше шансове през второто полувреме.

Стивън Кени, който води тима във втори официален, стана първият треньор след Мик Макарти, който губи първия си домакински мач. Ирландците допускат гол във четвърта поредна среща.

ЕЙРЕ - ФИНЛАНДИЯ 0:1