ЦСКА 1948 разгроми тим от Втора лига

ЦСКА 1948 разгроми с 4:1 Струмска слава в проверка, която се състоя на стадиона в Бистрица. Червените дръпнаха с три гола до почивката чрез Даниел Младенов (12), Васил Шопов (20) и Мартин Камбуров (34). Давид Асате намали в 61-ата минута, а крайното 4:1 оформи Ангел Бастунов (73).

Атаката на ЦСКА 1948 поведе Мартин Камбуров, на когото по фланговете през първото полувреме помагаха Даниел Младенов и Марио Топузов. В състава на Бала липсваше националът Галин Иванов, който тази сутрин излетя за Уелс, както и младежките национали Даниел Наумов, Ивайло Климентов и Георги Русев.

Червените откриха резултата в 12-ата минута след попадение на Даниел Младенов. Опитният футболист се възползва от центриране на Лазар Марин отляво, овладя на 13-14 метра леко под ъгъл и с топовен шут опъна мрежата на Славата.

В 14-ата минута Аспарухов от гостите отправи добър шут, но Тодоров спаси.

В 20-ата минута ЦСКА 1948 вкара втори гол. Червените организираха атака отдясно, последва успоредно подаване по земя, което достигна до непокрития Шопов и плеймейкърът на домакините отбеляза на празна врата за 2:0.

ЦСКА 1948 продължи да доминира и в 33-ата минута Серкан Юсеин отправи добър изстрел от далечна дистанция, който Симеонов отрази. Минута по-късно обаче Камбуров овладя пред наказателното поле на противника и с плътен удар по земя не остави шанс на вратаря за 3:0.

Струмска слава опита да реализира чрез Аспарухов в 37-ата минута, но Тодоров отрази удара от петнайсетина метра.

В 61-ата минута Славата намали след ефектно изпълнение на Давид Асате, който вкара с шут от 16-17 метра.

До края на контролата червените реализираха още едно попадение. В 72-ата минута Юсеин изведе в коридор Сашо Александров, той върна отлично по земя от аутлинията към Ангел Бастунов и набралият скорост халф вкара за крайното 4:1 след изстрел от 7-8 метра.

ЦСКА 1948 - Струмска слава 4:1