Андора измъкна точка от Латвия (видео)

Отборът на Андора измъкна точка при гостуването си на Латвия в двубой от първия кръг на Лига Д в турнира Лигата на нациите. Двубоят на стадион "Даувагас" в Рига завърши 0:0, като домакините доиграха мача с човек по-малко. В 71-ата минута Гутковскис беше изгонен с червен картон. 15 минути преди това пък Икауниекс изпусна дуза за Латвия.

В другия мач от този поток се изправиха отборите на Малта и Фарьорски острови, като успехът изтръгна тима от Фарьорите, който спечели с 3:2. Попаденията за победителите отбелязаха Клаеминт Олсен, Андреас Олсен и Брандур Олсен, които се разписаха съответно в 25-ата, 87-ата и 90-ата минута. За Малта автори на попаденията станата Дегабриеле в 37-ата и Адиус в 73-ата.