Локомотив (София) представя Красимир Балъков

Националите до 19 години отстъпиха на Хърватия в контрола

Националният отбор на България до 19 години започна участието си на приятелския турнир в Хърватия със загуба с 2:3 от домакините.

Футболистите на треньора Ангел Стойков изиграха слабо първо полувреме, в средата на което допуснаха три бързи гола. Доста по-положително бе представянето на българските футболисти след почивката. Това доведе и до два гола за "лъвовете", които паднаха в 79-ата и 83-тата минута. Техни автори станаха халфът на Ботев Пловдив Димитър Тонев и играещият във Витоша юноша на Левски Георги Александров.

По време на турнира в Хърватия националите ще изиграят още два мача. На 5 септември от 18:00 часа е мачът срещу Индонезия, а финалният двубой е срещу Саудитска Арабия на 8 септември от 12:00 часа.