Локо (Москва) и Зенит направиха нулево реми с помощта на ВАР

Най-интересният сблъсък от 6-ия кръг на руската премиер лига противопостави отборите на Локомотив (Москва) и Зенит. Очакваното зрелище обаче не се получи и срещата на стадион "Локомотив" в руската столица завърши без голове - 0:0.

Всъщност голове имаше, но те не бяха зачетени. В 11-ата минута домакините пратиха топката във вратата на съперника, но след намесата на ВАР попадението не бе зачетено заради засада.

В 53-ата минута и гостите успяха да отбележат, но и техният гол не влезе в статистиката, като отново положението бе разгледано с ВАР и бе отсъдена засада.

Така сблъсъкът приключи при нулево реми, като след този мач Зенит остава на 2-ото място с 13 точки, докато Локо е на 8-ата позиция в таблицата с 8 точки.