Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Никола Спасов: Много слаба игра, имаме нужда от нападател

Старши треньорът на Монтана Никола Спасов коментира тежката загуба на неговия отбор от Левски. Момчетата на Спасов отстъпиха с 0:4 в домакинството си от четвъртия кръг на efbet Лига.

73 Монтана - Левски
“Нищо не се получи, много слаба игра. Не съм очаквал, че по този начин можем да изиграем мача. Липсваше всякакво самочувствие в момчетата и не знам каква беше причината. Много лесно допуснати голове и нямаше как да се реагира. Срещата започна нормално, от две положения Левски направи 1 гол. Всичко беше нормално до момента, когато не получихме и втори гол. При 2:0 беше тежко да завършим полувремето. Имах надежда, че можем да обърнем нещата, но не стояхме добре на терена. Изневериха доста хора в защитата и полузащитата, а в атаката по принцип имаме проблеми. Не можем да си завършим положенията. Особено в началото на второто полувреме получихме и трети гол, без Левски да направи кой знае какво, много трудно можеше да реагираме. Отборът се обезвери и в крайна сметка не успяхме да използваме и инерцията, и духа, който имаше отборът. Това ни попречи да вземем точки днес. Най-вече ми се иска да дойде нападател, не сме близо до такъв обаче. Няма светлина в тунела. Има две седмици, надявам се да дойде, ще ни бъде по-лесно”.