Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Кариана превзе Своге и излезе на второ място

Кариана (Ерден) продължава с отличното си представяне от началото на сезона във Втора лига. Футболистите на Веселин Великов записаха трета победа, като този път тяхна жертва падна Спортист (Своге).

Тимът от село Ерден победи с 2:1 при гостуването си в града на шоколада. В осмата минута Евгени Игнатов - Бамзе промуши стража на Спортист Стефано Кунчев. Последваха два-три пропуска на домакините, за да дойде изравняване на резултата в началото на втората част след точен изстрел на Томи Костадинов.

Жустино Мендес обаче донесе трите точки на Кариана и така командата на Великов излезе на второ място в класирането. Двата отбора завършиха срещата с по 10 души. В 69-ата минута Томи Костадинов беше изгонен за втори жълт картон, а същото се случи и с Бамзе в 85-ата минута.

Снимка: Фейсбук ПФК Спортист Своге