Септември отнесе пет гола и в Пазарджик

Отборът на Хебър разби с 5:2 Септември в мач от петия кръг на Втора лига. Гостите от София, които през миналия сезон бяха сред основните фаворити за елита, допуснаха за втори преден мач загуба с този резултат, след като преди няколко дни регистрираха същото поражение и от Локомотив (София).

Отличен мач за тима от Пазарджик направи брата на национала Божидар Краев - Андриан, който се отчете с гол и две асистенции. Батко му пък бе на стадиона, за да го наблюдава на стадиона. Другите попадения за Хебър бяха дело на Жак Пехливанов, Александър Димитров и Октай Хамдиев на два пъти. За Септември пък вкараха Владимир Николов и Димитър Костадинов.

Така в класирането Хебър вече заема пета позиция с осем точки. Играчите на Николай Митов са и мач по-малко от част от тимовете в горната част на таблицата. Септември от своя страна е на 13-о място с четири.

Хебър (Пазарджик) 5:2 Септември (София)
0:1 Владимир Николов (20)
1:1 Андриан Краев (40)
1:2 Димитър Костадинов (46)
2:2 Жак Пехливанов (51)
3:2 Октай Хамдиев (68)
4:2 Александър Димитров (85)
5:2 Октай Хамдиев (88)