ЦСКА 1948 продължава да е без победа, Драгалевци приюти цялата скука на света (видео+галерия)

Царско село и ЦСКА 1948 изиграха много скучен мач в Драгалевци, завършил 0:0 и не впечатлил с нищо. Единственото чисто положение в срещата се откри пред Мартин Камбуров от гостите, но нападателят прати с глава топката в аут. Това е трето равенство за ЦСКА 1948 от началото на сезона, а същевременно "царете" вече имат 8 точки в актива си. Отборът на Любослав Пенев продължава да е без допуснат гол в шампионата.

52 Царско село - ЦСКА 1948
В минутите преди началото на мача стана ясно, че титулярният централен защитник на ЦСКА 1948 Венцислав Василев е получил контузия. Това накара Красимир Балъков да направи принудителна смяна в своя състав - на мястото на Василев започна 20-годишният Симеон Петров.
В 23-ата минута дойде първият удар в очертанията на една от двете врати. Камбуров намери Денислав Александров в наказателното поле на домакините. Последва техничен удар на крилото, който обаче беше спасен от Джони Пласид.
В 25-ата минута Георги Русев довкара топката в мрежата на Пласид, но страничният съдия Петър Джугански маркира правилно засада и голът на ЦСКА 1948 беше отменен.
Скуката на стадиона на "царете" продължи да властва и през второто полувреме. В 61-ата минута Андерсон от домакините се откъсна сам срещу вратаря на ЦСКА 1948, но беше отсъдена засада и резултатът се запази 0:0.
В 79-ата минута голмайсторът Камбуров се размина с попадение от няколко метра. Капитанът на гостите плонжира след центриране отляво, но ударът му с глава не намери мрежата. До края на двубоя други опасности за гол нямаше и двата тима се прибраха в съблекалните с по 1 точка.

Царско село 0:0 ЦСКА 1948