Сервет отстрани Ружомберок с класика

Сервет се класира за втория предварителен кръг на Лига Европа, побеждавайки с 3:0 Ружомберок в сблъсъка между двата тима от първия предварителен кръг на турнира. Швейцарците стояха по-добре на терена и намериха верния път към победата.

И трите попадения за домакините паднаха през второто полувреме. Стеванович откри резултата в 54-ата минута, а Менди удвои в 77-ата минута. В 86-ата минута Антунеш окончателно подпечата успеха на своя тим.

Така бившият отбор на Мартин Петров вече е в следващата фаза на надпреварата, докато Ружомберок се прибира в Словакия с наведена глава.