Арангелов обвини съдията: В 45-ата минута наклониха везните

Старши треньорът на Септември (София) Христо Арангелов заяви, че решение на съдията Георги Гинчев в края на първото полувреме е наклонило везните в мача с Локомотив (София). Тимът на Арангелов загуби с 2:5, а в 45-ата минута резултатът 2:1 за "железничарите" от спорна дузпа.

70 Септември - Локомотив (София)
"Първото полувреме седяхме добре на терена, после се получиха грешки на растежа. Вкараха ни гол от съблекалнята след почивката. Доста неща наклониха везните, ще ги анализираме. В 45-ата минута съдията така прецени, наклониха везните, Локомотив поведе в резултата. Имаше грешки на младостта, ще мине време преди да влязат в правилния път.
Изцяло тази година ще налагаме млади футболисти, стартирахме с 4-5 човека до 21 години, имат качества, но имат много път да извървят, докато станат водещи футболисти. Разбрали сме се с ръководството. Мисля, че седяхме добре, пресирахме, те играеха с дълги топки, това им е печеливш стил, с това спечелиха мача. Има много неща, които да се променят, ние сме на един месец отбор. От миналата година са останали двама души. Има много дълъг път пред Септември, докато се превърне във фактор", каза Арангелов.