Бадема донесе първи успех на Витоша

Отборът на Витоша (Бистрица) постигна първа победа в новия сезон на Втора лига. Тимът от покрайнините на София се наложи с 2:1 над новака Септември (Симитли) в мач от четвъртия кръг на надпреварата.

Георги Бабалиев откри резултата в осмата минута за домакините. Младокът засече с глава центриране отляво. В самия край на първата част гостите изравниха от дузпа. Кристиян Узунов игра с ръка в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Руслан Иванов бе хладнокръвен и направи 1:1.

Все пак в средата на втората част Емил Гъргоров донесе успеха на домакините с удар от границата на наказателното поле.

В класирането Витоша заема 12-а позиция с актив от четири точки. Септември пък е шести с шест точки.