Киров: Получи се динамичен двубой, в който и двата отбора имаха ситуации

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Николай Киров коментира равенството не неговия тим срещу този на Левски. Двата отбора завършиха 1:1 в мач от втория кръг на efbet Лига.

96 Арда - Левски
"Получи се динамичен двубой, в който и двата отбора имаха ситуации. За съжаление нашият отбор успя само веднъж да отбележи. Притеснява ме това, че допуснахме твърде елементарен гол. Започнахме добре първите минути на второто полувреме, но не успяхме да отбележим, когато инициативата бе наша. Накрая все пак можеше и да загубим. Създадохме ситуации, които не успяхме да завършим. Трябва да сме малко по-ефективни. Когато в един отбор напуснат доста хора и дойдат много нови, трябва да се възстановят връзките. Важното е да отбелязваме голове, когато пресираме и владеем топката. Ради Василев е нашият голмайстор и липсата му най-вероятно е повлияла, но другите трябва да компенсират. Страхотна е обстановката на стадиона и тя винаги помага на домакинския отбор. Съжалявам, че не успяхме да зарадваме хората, които дойдоха, но ги агитирам да продължават да идват. Широчината на състава става все по-голяма, което е хубаво. Хубаво е да има конкуренция. Всичко може да се случи, може да има още нови футболисти, ще видим. Гледаме още състезатели".