Локо (София) поведе хорото във Втора лига

Чувството е добро . Доволен съм от играчите. Имахме и проблеми с контузии. Ботев не е слаб отбор - победиха Лудогорец 3:1. Отборът има лице и

Отборът на Локомотив (София) победи с 2:0 Локомотив (Горна Оряховица) в мач от втория кръг на Втора лига. Столичните “железничари” стигнаха до успеха с по едно попадение във всяко полувреме.

72 Локомотив (София) - Локомотив (Горна Оряховица)
Младият талант Валентин Николов откри в 30-ата минута. 16-годишният халф даде преднина на тима си с хубав удар. В 69-ата минута пък Наско Милев удвои. Нападателят се разписа с глава след центриране отдясно.
Така Локомотив стартира по отличен начин шампионата и след първите два кръга има пълен актив от шест точки след победата и над Спортист (Своге) в първия ден. Локо (ГО) от своя страна за момента е с една спечелена от равенството с Нефтохимик.