Голово шоу между Левски и Берое (видео)

Отборите на Левски и Берое завършиха при резултат 2:2 в сблъсъка от първия кръг на efbet Лига. Ние от екипа на Sportal.bg симулирахме двубоя в Pro Evolution Soccer.

Срещата на "Герена" започна отлично за домакините и още в 10-ата минута Станислав Иванов откри резултата. В 38-ата минута халфът на гостите Александър Цветков изравни. Това бе и последната интересна ситуация за първата част.

Второто полувреме отново започна добре за състава на Георги Тодоров. Паулиньо се разписа за 2:1 в 50-ата минута. В края обаче Ибрахима Конте изравни и донесе точката на Берое.
Левски катастрофира още на старта - Берое си тръгна с победа от Герена (видео+снимки)
Реалният двубой от шампионата е днес от 20:00 часа на стадион "Георги Аспарухов".