Никола Спасов: Във футбола справедливост няма, можеше да загубим с 3:4

Наставникът на Монтана Никола Спасов обяви, че равенството 3:3 на неговия тим с Арда е закономерно.

“Успяхме да обърнем мача от 2:0. В 93-ата минута можеше да загубим с 3:4. Мисля, че във футбола справедливост няма. Много тъжно първо полувреме за нас. Две грешки и два гола. Преди това бяхме създали положения, които ни окуражиха.

При всички случаи имаше малко напрежение, пропуснаха се много чисти положения. През второто полувреме стигнахме до 3:2 в наша полза. И в 90-ата минута се подцени ситуацията, Арда изравни и в крайна сметка можеше да загубим. Закономерен резултат”, каза треньорът на Монтана.