Любо Ганев награди шампионите по плажен волейбол

Любо Ганев, президент на БФВолейбол, награди шампионите и призьорите в държавното първенство по плажен волейбол за младежи. Турнирът бе на игрищата в столичния комплекс Младост 4. При момчетата U18 шампиони станаха Мартин Наков и Стефан Въртигов, които победиха варненските първенци Георги Бинев и Кристиян Димитров с 2:0.

Бронза получиха Александър Цанев и Иван Йорданов - 2:1 над Николай Костов и Александър Попов. Участваха осем отбора. Златни медали до 20 години получиха Манол Янев и Стефан Башев след 2:0 над Мартин Наков и Стефан Въртигов. Третото място е за Борислав Желязков и Иван Манолов, победили Петър Петров и Кристиян Николов с 2:1. При тази възрастова група участваха 12 двойки.

При момичетата до 18 години триумфираха Дарина Киндова и Мария Игнатова. Дуетът подчини Анета Петрова и Мария Игнатова с 2:0. Третото място бе за Ивана Димитрова и Десислава Тодева.