Рома разби Бреша след почивката (видео)

Отборът на Рома записа убедителна победа с 3:0 над Бреша при гостуването си от 32-ия кръг на Серия “А”.

“Вълците” бяха по-добрият отбор през първата част, но така и не стигнаха до попадение. След почивката обаче те отбелязаха цели три такива. При изпълнение на корнер в 48-ата минута Федерико Фасио стреля по земя, а Лоренцо Андреначи не успя да улови топката, която премина голлинията с целия си обем за първия гол в мача. В 62-ата Никола Калинич удвои преднината на римляните след добро подаване на Карлес Перес. Крайното 3:0 пък оформи Николо Дзаниоло в 74-ата минута.

Така Рома събра 54 точки и си запазва петата позиция в класирането, където Бреша е на предпоследното място с едва 21 пункта в актива си.